O nas

Kim jesteśmy?

Kompleksową ofertę firmy geodezyjnej "GEOIDA" kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, projektantów, jak i firm budowlanych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju mapy, wytyczamy zaprojektowany obiekt wraz z późniejszym odbiorem, dokonujemy podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, obsługujemy budowy. GEOIDA Usługi Geodezyjne Tomasz Kułakowski świadczy swoje usługi głównie na terenie powiatów: oławskiego i strzelińskiego, lecz również w powiatach ościennych. W przypadku dużych zleceń jesteśmy gotowi pracować na terenie całego kraju.  

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z uwagą przysłuchując się jego potrzebom i dostosowując do nich odpowiednio dostosowaną ofertę usług geodezyjnych. Przy każdym zleceniu objaśniamy, jakie są możliwości dla wykonywanych prac oraz doradzamy jaką opcję usługi wybrać. Potrafimy szybko i profesjonalnie zrealizować małe i duże zlecenia. Nasze doświadczenie pozwala oferować wszechstronne usługi w zakresie geodezji przy atrakcyjnych cenach.
 

Zakres proponowanych usług


W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres prac geodezyjnych począwszy od map do celów projektowych, podziałów nieruchomości, tyczenia budynków, odszukania i wznowienia granic, poprzez pomiary inżynieryjne, skończywszy na obsłudze geodezyjnej budowy. Wykonujemy obsługę dużych inwestycji liniowych, a także mniejszych kubaturowych np. domki jednorodzinne, osiedla. Zajmujemy się mapami do celów prawnych i mapami inwentaryzacyjnymi. 

Zobacz ofertęWspółpraca

Pomimo szerokiego wachlarzu usług oferowanych przez firmę GEOIDA zdarzają się czasem sytuacje kiedy musimy skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych specjalistów z szeroko pojętej branży budowlanej. Dlatego też współpracujemy z licznym gronem fachowców. Czerpiąc od nich wiedzę poszerzamy swoje umiejętności dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w szerszej gamie zagadnień nie ograniczając się wyłącznie do zadań ściśle geodezyjnych.

Doświadczenie

Firma GEOIDA została założona przez absolwenta kierunku Geodezja i Kartografia Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu (inżynier) oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (magister). Zdobyte kilkuletnie doświadczenie zawodowe stało się podwaliną do prowadzenia własnej działalności.
 

GEOIDA Usługi Geodezyjne 
mgr inż. Tomasz Kułakowski
Ścinawa 22, 55-200 Oława

NIP 912 184 40 03
nr konta: BZ WBK 51 1090 2428 0000 0001 3128 9602

tel 663 589 180
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.