Image Alignment 180x180Geodezja we współczesnym świecie oparta jest na cyfryzacji i informatyzacji. Na co dzień korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego sprzętu oraz najnowszego oprogramowania. Przekłada się to chociażby na sporządzanie map nie tylko w formie papierowej, lecz również w cyfrowej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować krótkie terminy wykonywania prac oraz najwyższą jakość usług.
Każdy klient jest dla nas ważny, w związku z czym podchodzimy do niego zawsze w sposób indywidualny, z uwagą przysłuchując się jego potrzebom i odpowiednio do nich dostosowujemy ofertę usług geodezyjnych. Przy każdym zleceniu objaśniamy, jakie są możliwości dla wykonywanych prac oraz doradzamy jaką opcję usługi wybrać. Potrafimy szybko i profesjonalnie zrealizować małe i duże zlecenia. Nasze doświadczenie pozwala oferować wszechstronne usługi w zakresie geodezji przy atrakcyjnych cenach.
  

Zakres proponowanych usług

Kompleksową ofertę firmy geodezyjnej „GEOIDA” kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, projektantów, jak i firm budowlanych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju mapy, wytyczamy zaprojektowany obiekt wraz z późniejszym odbiorem, dokonujemy podziału lub rozgraniczenia nieruchomości, obsługujemy duże inwestycje liniowe, a także mniejsze kubaturowe np. domki jednorodzinne, osiedla. Zajmujemy się mapami do celów prawnych i mapami inwentaryzacyjnymi. GEOIDA Usługi Geodezyjne Tomasz Kułakowski świadczy swoje usługi głównie na terenie powiatów: oławskiego, strzelińskiego i wrocławskiego oraz w powiatach ościennych. W przypadku dużych zleceń jesteśmy gotowi pracować na terenie całego kraju.

Współpraca

Image Alignment 180x180Pomimo szerokiego wachlarzu usług oferowanych przez firmę GEOIDA zdarzają się czasem sytuacje kiedy musimy skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych specjalistów z szeroko pojętej branży budowlanej. Dlatego też współpracujemy z licznym gronem fachowców. Czerpiąc od nich wiedzę poszerzamy swoje umiejętności dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w szerszej gamie zagadnień nie ograniczając się wyłącznie do zadań ściśle geodezyjnych.

Doświadczenie

GEOIDA Usługi Geodezyjne Tomasz Kułakowski działa nieprzerwanie od 2015 roku, jednakże zdobyte we wcześniejszych latach doświadczenie stało się podwaliną do prowadzenia własnej firmy. Nieustannie inwestujemy w rozwój, wszystko po to, aby uzyskać jeszcze większą satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Przez te kilka lat prowadzenia firmy geodezyjnej zyskaliśmy jeszcze większe doświadczenie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów i zleceń dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.